trende

Yeni Corexyl Protatif Ağız Duşu

A7
Corexyl Portatif Ağız Duşu

Dünyanın her yerindeki diş hekimleri ve diş hijyenistleri, fırçalamaya ek olarak dişlerin ve azı dişlerinin aralarının da temizlenmesini önermektedir. Ancak dişlerin, özelliklede azı dişlerinin birbirine yakın olmasından dolayı bu boşluklara ulaşmak zordur. Plak ve yemek artıkları gerektiği gibi temizlenmezse diş taşı, diş eti kanaması, diş eti çekilmesi ve ağız kokusu gibi çeşitli sorunlara yol açabilir. Corexyl Portatif Ağız Duşu  size her geçen gün daha temiz dişler verir ve ağız hijyenini artırır.

 

300ml su haznesi, tekrar tekrar su doldurmaya gerek kalmadan yeterli ve kesintisiz ağız temizliği için mükemmeldir. Açık Tank ve Ayrılabilir Tasarım sayesinde su tankının içini temizlemek çok daha kolaydır.

 

360° dönebilen başlık tasarımı, dişleri birçok açıdan kapsamlı bir şekilde temizleyebilir ve diş çürümesini, diş plağını, diş taşını, diş eti kanamasını ve diş aşırı hassasiyetini önlenmesine yardımcı olur.

 

Portatif ve taşınabilir ağız duşu, seyahat ederken veya evde, ofiste, otelde kullanım için mükemmeldir. USB kablosu ile her zaman, her yerde şarj etmek için uygundur.

Verified by MonsterInsights