trende

Corexyl Sensetive Plus Diş Macunu 100 ml

Corexyl Sensetive Plus Diş Macunu 100 ml

Corexyl Sensitive Plus Diş Macunu, geliştirilmiş formülü ile düzenli olarak kullanıldığında, sıcak – soğuk tüketilen gıdaların oluşturduğu hassasiyetin azaltılmasına önemli ölçüde yardımcı olur.

Corexyl Sensitive Diş Macununa göre, potasyum nitrat ile güçlendirilmiş formülü sayesinde hassas dişlerin temizliğinde ve bakımında daha etkin rol oynamaktadır. İçeriğindeki Florür sayesinde dişlerinizin güçlü kalmasına ve yeni çürük oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. Günümüzde diş macunlarının içinde Aşındırıcı olarak nitelendirilen hammaddeler bulunmaktadır. Mikron seviyelerindeki partikül büyüklüğüne sahip bu aşındırıcılar, diş minesi üzerinde biriken tabakaların, diş fırçası yardımı ile temizlenmesinde etkin rol oynarlar. Kullanılan bu aşındırıcıların partikül büyüklükleri arttıkça, diş minesine zarar verme olasılıklarıda artar.

Corexyl ürünlerinde kullanılan aşındırıcı boyutları 5 Mikron seviyesinde veya daha küçüktür. Avrupa normlarında kabl edilen bu partikül büyüklüğü sayesinde dişlerinize zarar vermeden temizler ve dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. 

Ürünümüzün Sağlık Bakanlığı UTS kaydına ulaşmak için aşağıdaki linki üzerinden barkod numarası ile işlem yapabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi

Ürün Özellikleri
  • Hassasiyet Oluşumunu Önleye Yardımcı Formül
  • Düzenli kullanıldığında diş minesinin temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur
  • Barkod Numarası : 8699182625037
Verified by MonsterInsights