• SPC Kozmetik
  SPC Kozmetik, 1980 yılından beri Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren %100 yerli sermayeye sahip, üretici firmadır.
 • SPC Kozmetik olarak, müşterilerimizin tescil edilmiş markaları ile müşterilerimize özel üretim yapıyoruz.
 • Ürün Geliştirme
  Hedef pazarın ihtiyaçlarına uygun ürünleri geliştirmek veya müşterilerimizin zorlu isteklerine karşılık verebilmek için, bünyemizde bulunan Fiziko-Kimyasal Laboratuvarımızda sürekli iyileştirme ve yenilikçi çalışmalarda bulunuyoruz.
 • İnsani Yardım Kitleri
  İnsani Yardım Kitleri
  İnsani Yardım Kitlerinde kullanılmak üzere üretilen ürünlerimiz ile, Birleşmiş Milletler, UNICEF, UNEFPA gibi bir çok İnsani Yardım Kuruluşuna ürün tedarik etmekteyiz.
 • Buklet Ürünler
  Otel Kullanımı İçin Ürün İhtiyacınız Mı Var ?
  Otellerin kullanımı için üretilen Corexyl Serisi Diş Macunu 20 gr ve Tıraş Jeli 15 gr ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Bizimle çalışmanız için 4 neden !

SPC Kozmetik, 1980 den bu yana kazanmış olduğu deneyim ile sürekli ve dengeli bir şekilde büyümeyi hedeflemiş ve bu hedefinde başarılı olmuştur. SPC Kozmetik olarak, kozmetik sektöründe doğru teknolojileri kullanarak üretim gerçekleştirmek ve güvenirliliği üst seviyede tutmak ana stratejimiz içinde yer almaktadır. Daima kaliteli ve güvenilir bir marka olmak için gerekli çalışmalarını her daim sürdüren firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmaktadır.

 1. Müşteri Odaklı Hizmet

  SPC Kozmetik olarak, müşteri odaklı hizmet sunmak, ana hedeflerimizden biridir. Her müşterimizin uygulanabilir talepleri ve istekleri doğrultusunda, ürünlerimiz ve proseslerimizi revize etmek, geliştirmek ve üretmek için devamlı olarak sınırları zorlamaktayız.

 2. Ürün Odaklı Üretim

  SPC Kozmetik olarak kozmetik sektöründe üretim yapan bir firma görüntüsüne sahip olsakta, ana üretim konumuz Ağız Sağlığı ürünleridir. Diş Macunu ve Ağız Çalkalama Suyu üretiminde, konusunda uzman olan firmamız, müşterilerine her türlü formülasyon geliştirme ve üretimi için hizmet vermektedir. 

 3. Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

  SPC Kozmetik, müşteri firmalarına Kaliteli ve Güvenilir Hizmet vermek için kendini her daim geliştirmektedir. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22716 İyi İmalat Uygulamaları Sertifikalarına sahip firmamız, bu sistemlerin ön gördüğü doğrultuda müşterilerine hizmet vermektedir. Üretimden Sevkiyat aşamasına kadar her proses için ayrı kontrollere sahip olan firmamız, kendi geliştirdiği ve uyguladı ERP sistemi içindeki QR Barkod uygulaması ile Parti Kodu – Sevk Noktası kontrol hizmeti sunmaktadır.

 4. Özel Üretim

  SPC Kozmetik olarak müşterilerimizin standart üretim ile karşılanamayacak ürün talepleri için AR & GE hizmetide mevcuttur. Gerek formülasyon gerekse farklı ambalaj çeşitleri ile standart dışı olan özel ürünler için, gerekli AR & GE faaliyetlerini yürüterek müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz. AR & GE faaliyetleri olarak, formülasyon oluşturma, üretilebilirlik ve stabilite çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

SIKÇA SORULAN SORULAR