SPC Kozmetik firması, İstanbul Beykoz yerleşkesinde bulunan ve gerek kendi markası ile gerek müşterilerinin markası ile üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kendi markası ile üretmiş olduğu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlara “Toptancı” firmalar kanalı ile dağıtım yapan firmamızın, kendi bünyesinde “Aktif Satış” yapan elemanı yoktur.

Günümüzde farklı bölge ve şehirlerde, gerek belediyeden izin alınarak, gerek Ağız ve Diş Hastaneleri Yönetimlerinden izin alınarak, stand üzerinde yapılan Aktif Satış ile firmamızın herhangi bir ilişkisi yoktur. Bu tür pazarlama aktiviteleri firmamızın toptan ürün verdiği birey veya kurumlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde yürürlükte olan “Sağlık Bakanlığı Kozmetik Ürün Yönetmeliğine” göre, ürünün satışı esnasında tüketiciyi yanıltıcı veya kandırmaya yönelik yapılan pazarlama aktiviteleri kesinlikle yasaktır. Bu anlamda, siz değerli tüketicilerimizin firmamıza iletmiş olduğunuz veya olacağınız geri beslemeler, bu türlü satışların engellenmesinde önemli rol oynacaktır. Firmamız, siz değerli tüketicilerimizin haklarına karşı yapılacak her türlü faaliyetin karşı olmuştur ve olacaktır.